ZESPÓŁ RECENZJE Z PAZUREMDiana Brzezińska
założycielka bloga, recenzentka oraz pisarka


KILKA SŁÓW...
Nazywam się Diana, mieszkam w małym polskim mieście, aczkolwiek całkiem urokliwym i prężnie rozwijającym się (mamy w powiecie ponad 40 tysięcy mieszkańców =D). Jestem ambitna, impulsywna, niecierpliwa i zadziorna, nienawidzę się kłócić, ale jak ktoś mi zajdzie za skórę niech się boi!

UWAŻAM, ŻE...
Każda książka posiada duszę, a kiedy ją otwieram mogę poznać jej historię. Książki nowe prosto z księgarni są cudowne, pięknie wydane. E-booki są nowoczesne, wygodne i praktyczne. Nie ma jednak nic piękniejszego od szelestu starych stron książki z rozpadającą się okładką.
Dlatego moje poszukiwanie książek nie opiera się tylko na pójściu do empiku i wybraniu książek z roku 2014, czy otworzenie serwisu internetowego w poszukiwaniu bestsellerów (to oczywiście też lubię =D). Uwielbiam przechadzać się po wielkich bibliotekach, zastawionych regałami z książkami, nie tylko nowymi, ale i starymi. Znajdować co raz to bardziej nieznane mi pozycje, czytać je i wyrabiać sobie o nich własne zdanie, często o książkach przez wielu zapomnianych.
Nie ograniczam się do autorów polskich, czy amerykańskich, szukam innych, co raz to dalej czy to we Włoszech, czy Indiach, bo każdy autor ma coś ciekawego do przekazania w swojej książce, a często na styl pisarski i treść bardzo wpływa kultura, w której się wychowaliśmy.
Poszukuję często kryminałów, thrillerów, powieści obyczajowych, historycznych, czasem romansów, czy poradników, zagłębiam się w psychologii, zaczytuję w prawie, a kiedy mam już dość i chcę odpocząć sięgam po literaturę młodzieżową, fantastykę, bo w każdej chwili towarzyszy mi książka!


KONTAKT
recenzje.d.rose@gmail.comKAMILA
recenzentka

Nazywam się Kamila. Jestem czytelniczką i gamerką, o ogromnej wyobraźni, żywiącą zamiłowanie do światów fantastycznych. Jestem szczęśliwą posiadaczką dużego księgozbioru upchniętego w różnych konfiguracjach na piętnastu półkach. Uwielbiam podróżować, odkrywać nowe miejsca i brać wszystko co tylko ma świat mi do zaoferowania. Mam ogromną słabość do wszystkiego co słodkie i pięknych okładek. Uważam, że uśmiech jest najpiękniejszą ozdobą ludzkiego oblicza, dlatego szczerzę się do wszystkiego i wszystkich jak tylko mogę.

DOROTA
recenzentka

Nazywam się Dorota. Jestem wielbicielką swojej maleńkiej córeczki, podróży, fotografii oraz książek. Czytam praktycznie wszystko, co w ręce wpadnie. Czytam praktycznie wszędzie. Nie wyobrażam sobie życia bez książek. Księgozbiór nie mieści się już w domu. Moją Maleńką od narodzin przyzwyczajam do książek – bo kto czyta żyje podwójnie. Nie ma wierniejszych przyjaciół niż książki. Jak kiedyś powiedział E. Hillary: „Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można.” I dokładnie tak samo jest z książkami. I tego się trzymajmy.
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
1 Komentar
avatar

Hi jak super o sobie napisałaś, aż szkoda,że już więcej nie ma :)

Balas

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)