Rhonda Byrne - Sekret

Ocena 3/10
Chcesz osiągnąć sukces i poznać jedno z siedmiu praw, które Ci w tym pomogą? Sięgnij zatem po nową książkę Rhondy Byrne pt: „Sekret”, a zobaczysz, jakie to proste. 
Fragmenty Sekretu odnajdziesz niemal w każdym aspekcie swojego życia. W literaturze, filozofiach, w ustnie przekazywanych opowieściach, a nawet w religiach z całego świata. Po raz  pierwszy wszystkie te kawałki Sekretu złożono w całość, zdolną zmienić życie każdego, kto po nią sięgnął. Dzięki tej książce nauczysz się, jak wykorzystać Sekret w swoim życiu i jak sprawić by było jeszcze lepsze. 
Sekret pozwoli ci zdobyć szczęście i pieniądze, trwając przy tym w dobrym zdrowiu i przyjaźni ze wszystkimi. Zawiera wiele mądrości współczesnych nauczycieli - mężczyzn i kobiet, którzy dzięki niemu mogą teraz opowiadać o swoich własnych niezwykłych dokonaniach i doznaniach: przezwyciężaniu nieuleczalnych chorób i dolegliwości, zwalczaniu życiowych przeszkód i osiąganiu tego, co dla wielu wydaje się niemożliwe.
(Źródło : TU)

Książkę dostałam wraz z filmem na dvd w czasie kiedy potrzebowałam czegoś na wzór wsparcia. Niestety jednak nie wywarło to na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia, ta książka nic kompletnie nie zmieniła w moim życiu.

Pierwsze co zrobiłam po otrzymaniu tego zestawu, co oczywiste zajęłam się książką, a więc zerknęłam na tył okładki. Tekst z tyłu był naprawdę zachęcający i aż zapalił mnie do jej przeczytania!
Trzymasz w swoim ręku wielki sekret ...
Był przekazywany przez wieki, pożądany, ukrywany, gubiony, kradziony i kupowany za ogromne sumy pieniędzy. Pojmowali go najwięksi ludzie w dziejach : Platon, Galileusz, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein - wraz z innymi wynalazcami, teologami, naukowcami i wielkimi myślicielami. Teraz Sekret jest ujawniony całemu światu.

W przed mowie autorka opowiada nam o jej porażkach życiowych, o tym co w zasadzie może spotkać każdego z nas, o tym czego nikt nie chciałby doświadczyć. Następnie wyjaśnia nam w jaki sposób poznała sekret i jak odmienił jej życie.

Sekret jest prawem przyciągania. Działa w prosty sposób, a my używamy go nieświadomie. Jeśli cały dzień myślimy o jakiejś katastrofie, to jest bardzo prawdopodobne, że ona się w końcu wydarzy. Działa to również odwrotnie, jeśli jesteśmy pozytywnie nastawieni jest szansa, ze spotka nas coś dobrego. Wizualizacja jest niezwykle potężnym narzędziem, jednak należy pamiętać, że to i tak to my jesteśmy kowalami naszego losu. 

"Sekret" ani nie jest książką, która daje nam cudowne remedium na nasze problemy, ani nas w jakiś cudowny sposób nie motywuje do działania. Nie przekonuje mnie ta pozycja.

Jej szczególnym atutem jest za to sam wygląd, książka jest po prostu cudownie wydana.


Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)