WSPÓŁPRACA - Zapraszam


Chętnie nawiążemy współpracę z wydawnictwami, portalami literackimi oraz autorami o charakterze czasowym lub stałym. Poniżej przedstawiamy warunki współpracy. Natomiast jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się o nas więcej, zapraszamy tutaj -> KLIK.

1. Interesujące nas gatunki: kryminały/thrillery/powieści obyczajowe/komedie kryminalne/new adult/powieści historyczne/ powieści fantasy, young adult.
2. Na przeczytanie książki i zrecenzowanie jej potrzebujemy około 2-3 tygodni, a maksymalnie miesiąca. 
3. Preferujemy egzemplarze recenzenckie w wersji papierowej, ale recenzujemy także ebooki.
4. Zastrzegamy sobie prawo do decyzji o książkach, które trafią do nas bez uprzedniego uzgodnienia. Nie mamy obowiązku ich odesłania, ani sporządzenia recenzji, nie wiążą nas również w tym przypadku żadne terminy. Jeśli książka nas zainteresuje, a czas nam na to pozwoli z chęcią podejmiemy się jej zrecenzowania. W innym przypadku uznamy to za miły prezent.
5. Po zamieszczeniu recenzji, a więc dopełnieniu warunków umowy, książka staje się naszą własnością.
6. Recenzje będą publikowane głównie na blogu i portalach, z którymi współpracujemy, również w innych miejscach po uzgodnieniu.

Wszystkie inne warunki podlegają uzgodnieniu.

Zapraszamy do kontaktu mailowego:
recenzje.d.rose@gmail.com
LOGO BLOGA 
W DWÓCH RÓŻNYCH KOLORACH DO WYBORU
ZAUFALI NAM JUŻ

Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)