Jak oceniam?


Jak oceniam? To trochę trudne do zrozumienia, bo zawsze oceniam sercem. Staram się to zrobić jakiś czas po przeczytaniu książki, ale czasem nie jest to łatwe. Postaram się jednak przedstawić Wam moją skalę ocen.

SKALA OCEN ARTEMIS

1-3 Błagam nigdy więcej nie każ mi tego czytać
4-5Zawsze mogło być gorzej, ale na pewno nie jest dobrze/Zawód nad ukochanym autorem/Kiepska historia, ale do przeczytania jednak i do zapomnienia.
6 Książka, która nic nowego nie wniosła, przy której nie bawiłam się dobrze albo nie czułam żadnych emocji, a była kiepsko napisana/Ciekawe fabuły, zniszczone przez autorów i wszystkie inne żale.
7-8 Książka świetnie napisana, która nie wywołuje żadnych emocji, ale nie można jej nic zarzucić / Świetna historia, która podbija serce, wywołuje emocje, ale jej styl jest nie do przeskoczenia.
9-10 Arcydzieła, z mniejszym czy większym niedociągnięciem/Wywołują emocje, nie męczą podczas czytania/Historia jest niezwykła i niepowtarzalna/Zmienia sposób patrzenia na świat
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)