30-Day Book Challenge - Day 16
Day 16 - Favorite female character
Ulubiona bohaterka

Mam problem z ulubioną bohaterką, to trochę zabawne. Zaczęłam się zastanawiać czy wszystkie książki są o facetach, czy ja po prostu nie polubiłam żadnej postaci, tak to całkiem interesujący problem ...

Postanowiłam wybrać ...
Patrycję

Dziewczyna niewiele starsza ode mnie. Marzycielka z dużym poczuciem humoru, bogatą i problematyczną matką, pasją do swojego zawodu i swoich pacjentów, natrętnym amatorem i amuletem od wiedźmy, bo w końcu Patrycja musi się zastosować do tych słów "Idź. Bądź wierna".
To bohaterka, która od razu zyskała moje uwielbienie, ta historia jest właśnie o niej i to widać na każdej kartce tej książki!

Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
2 Komentar
avatar

No teraz to już naprawdę padłam... Nie rozumiem tego wyboru, niecierpię tej bohaterki, a sama książka działa na mnie jak płachta na byka. O ile lubię prozę Michalak, to w tym przypadku miałam ochotę płakać z rozpaczy i śmiechu.

Balas
avatar

Ja nie mogę wyrazić opinii na temat tej bohaterki, ponieważ nie czytałam tej książki, ale mam w planach, więc sama się przekonam.

Balas

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)