30-Day book challenge -> day 2Day 02 - A book that you've read more than 3 times
Książka, którą przeczytałaś więcej niż 3 razy

Rozpoczyna się rok szkolny w Akademii Weltona, elitarnej szkole średniej o wielkich osiągnięciach i nader surowej dyscyplinie. W miejsce odchodzącego na emeryturę nauczyciela przychodzi nowy, John Keating. Czterem zasadom Akademii, którymi są : Tradycja, Honor, Dyscyplina i Doskonałość, przeciwstawia inny sposób kształtowania i wychowania młodych ludzi. Co zwycięży : rygorystycznie przestrzegana tradycja czy prawo do marzeń, wolności i młodzieńczego buntu?

To historia, którą czytałam znacznie więcej niż 3 razy, nie wspomnę ile oglądałam film. To dosyć ciekawa sytuacja, bo najpierw powstał film, później książka, zresztą film jest dużo lepszy. Mimo to jest to historia uniwersalna, jeśli ktoś nie zna musi przeczytać/obejrzeć. To opowieść, która zmienia życie.
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
2 Komentar
avatar

Ja czytałam tylko książkę, gdy przygotowywałam prezentację maturalną. Film czeka już nie wiem odkąd na obejrzenie ;)

Balas
avatar

Ja miałabym z tym pytaniem problem, ponieważ nie czytałam jeszcze żadnej książki trzy razy. Tylko raz mi się zdarzyło przeczytać książkę drugi raz.

Balas

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)