Akcja Autorska - POZNAJ JOHNA GRISHAMA z ARTEMIS

 
AKCJA AUTORSKA
"Poznaj JOHNA GRISHAMA z ARTEMIS"1. Skąd pomysł?
Nie ukrywam, że Grisham jest moim ulubionym autorem. Na swoim blogu staram się w jakikolwiek sposób Was do niego zachęcić. Czasem mi się udaje, czasem nie. Mimo to jestem szczęśliwa za każdym razem, gdy choć ktoś stwierdzi, że chciałby przeczytać jakąś jego książkę. Bądźmy jednak ze sobą całkowicie szczerzy, często po przeczytaniu czyjejś recenzji jeśli nie jesteśmy do końca przekonani, a tej książki nie mamy pod ręką odpuszczamy. Sama niestety często tak robię. Postanowiłam więc przybliżyć Wam pana Grishama w sposób prosty, lekki i przyjemny.

2. Czy się uda?
Moja akcja autorska „Poznaj Grishama” jest zapewne szalona, z tego względu, że mój blog istnieje bardzo krótko i mam niewielu stałych czytelników, mam jednak nadzieję, że ktoś się do tej akcji przyłączy.

3. Kim jest pan Grisham?
John Grisham jest współczesnym pisarzem amerykańskim, autorem ponad 30 powieści (wciąż przecież tworzy :D), jego książki ukazują się w 40 językach, a ich łączny nakład osiągnął 275 milionów egzemplarzy. Moim zdaniem warto go znać. 
Ja o Grishamie, przy okazji wyzwania 30-Day Book Challenge :
John Grisham jest autorem thrillerów prawniczych i kryminałów. Zadebiutował 1988 "Czasem zabijania", w tym roku powstała jego kontynuacja "Czas zapłaty". Myślę, że w Polsce najbardziej znany jest z "Raportu Pelikana". Jestem pewna, że większość z Was nawet jeśli nie zna książek Grishama, to na pewno kojarzy adaptacje filmowe na ich podstawie. Ja osobiście poznałam go, oglądając : Raport Pelikana, Czas zabijania, Komora. To naprawdę dobre filmy i jeszcze lepsze książki. Nie każda książka jest dobra, nie każdemu Grisham przypadnie do gustu jednak ja go osobiście uwielbiam. Świetnie łączy realia prawa amerykańskiego z genialnym kryminałem i za to go uwielbiam.

4. Na czym polega akcja?
John Grisham zadebiutował "Czasem zabijania", a sam debiut bardzo wiele mówi o autorze. Grisham napisał mnóstwo książek, kilka z nich miałam okazje zrecenzować na swoim blogu, jednak "Czas zabijania" to moim zdaniem książka doprawdy wyjątkowa i chociaż Grisham miewa wzloty i upadki, to trzyma poziom.
Zamiarem akcji jest przybliżenie Wam Grishama, a najlepiej to zrobić dzięki książce. Mam tylko jeden egzemplarz więc musicie się podzielić :) Każda osoba, która spełni warunki zawarte w regulaminie będzie miała taką okazję.


Regulamin

I. Postanowienia Ogólne
1. Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest właścicielka bloga Artemis-Shelf.
2. Wyzwanie rozpoczyna się z dniem 10 października 2014.
* Wyzwanie rozpocznie się tylko wtedy gdy chęć udziału zgłoszą co najmniej 3 osoby.
3. Do wyzwania mogą przyłączyć się wszystkie chętne osoby posiadające bloga (ewentualnie profil na serwisie książkowym/portalu recenzenckim, na którym zamieszczane są opinie, np. LubimyCzytać, NaKanapie etc.), a także posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski.
4. Zgłosić się można w każdej chwili poprzez pozostawienie komentarza pod tym postem wyrażającego chęć zgłoszenia, link do posiadanego bloga (lub profilu na serwisie książkowym/portalu recenzenckim) oraz adres e-mail.
5. Warunkiem uczestnictwa jest wklejenie na swojego bloga baneru akcji z linkiem do tego postu (w przypadku profili na serwisach książkowych nie jest to wymagane).
Zostanie stałym czytelnikiem nie jest wymagane, ale będzie oczywiście mile widziane.
6. Wyzwanie zostanie zakończone w momencie, gdy wszystkie osoby, które zgłosiły chęć uczestnictwa przeczytają książkę.
II. Obowiązki uczestnika
1. Uczestnik, który zgłosił chęć uczestnictwa w akcji zobowiązuje się do podania swojego adresu zamieszkania. Adres zamieszkania powinien zostać wysłany w odpowiedzi na mojego maila : brzezinskadiana@gmail.com . 
2. Uczestnik otrzymuje książkę "Czas zabijania" autorstwa Johna Grishama. 
3. Uczestnik zobowiązuje się przeczytać książkę w terminie 30 dni, a także zamieścić na swoim blogu/profilu recenzję/opinię o książce. Następnie uczestnik przesyła książkę kolejnej osobie. 
4. Uczestnik zobowiązany jest poinformować organizatorkę o otrzymaniu, przeczytaniu i przesłaniu książki.
5. Książki wysyłane są listem ekonomicznym poleconym.
6. Książka "Czas zabijania" Johna Grishama nie jest własnością uczestnika. Ostatni uczestnik odsyła książkę do organizatorki.

Baner akcji :Przyłączcie się :D


Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
17 Komentar
avatar

Czyli robisz akcję moja książka w Twoich rękach, lub Book trawel lub jak kto woli. Gruba ta książka, nie powiem :) zgłoszę się jak wyjdę z recenzenckich. Choć kryminałów nie czytam i nie wiem czy dam radę przebrnąć przez taki gruby...

Balas
avatar

To prawda, że to kryminał, ale także thriller prawniczy :D Jestem pewna jednego ta książka "wciąga", choć nie każdemu wyda się interesująca, to akcja gna bardzo szybko. Wybrałam ją głównie dlatego, że to debiut tego autora, a na tym mi zależało. Zapraszam w każdej chwili :D

Balas
avatar

Fajny pomysł na akcję! Niestety książka nie dla mnie, no ale cóż - powodzenia życzę! ;*

Balas
avatar

Dzięki :D Tego się właśnie bałam, ale co tam, nigdy się nie zrażam!

Balas
avatar

Niestety, ale Grishama nie lubię, wiec do akcji nie dołączę... Ale chętni na pewno się znajdą :)

Balas
avatar

Zobaczymy :D Jak nie to za jakiś czas powtórzę to z innym autorem i mniej specyficznym gatunkiem ;D

Balas
avatar

Dzięki za zaproszenie :). Niezbyt dobrze znam tego autora, bo czytałam tylko jedno z jego dzieł. Pewnie takie wyzwanie by mi się przydało... Niestety, chwilowo nie mam zbyt dużej ochoty na grishamowy maraton. Mam baaardzo duży stosik "do przeczytania" i muszę go jakoś szybko zmniejszyć :).

Balas
avatar

O super akcja :) ale obawiam się, że miałabym problem z wypełnieniem postanowień, bo zbliża się rok akademicki, a nie chciałabym zawieść, jeśli się już zapiszę... Szkoda, gdyby to było na wakacjach, na pewno bym się wpisała :) Sam tytuł książki jest super.

Balas
avatar

Brałam kiedys udział w podobnej akcji "Podaj dalej, czyli książka w podróży" Fajna sprawa :)
Pomyślę nad przyłączeniem!

Balas
avatar

Rok akademicki...o zgrozo mój zaczyna się w piątek :/

Balas
avatar

Pomyśl :D Gorąco zachęcam :) Mogę wydłużyć czas na czytanie książki :)

Balas
avatar

Znam to :D U mnie wyzwanie "Kiedyś przeczytam" codziennie mi o sobie przypomina, stojąc na półce :D

Balas
avatar

Bardzo fajny pomysł na akcję ;) Jednak mimo szczerych chęci nie wezmę w niej udziału. Niestety zaczyna się rok akademicki i muszę się powoli skupiać na mojej pracy mgr... Coś czuję, że w najbliższym czasie lektury będę musiała sobie przemycać ;)
Ale w ramach rekompensaty obiecuję, że w najbliższym czasie postaram się sięgnąć po książkę autora :)

Balas
avatar

Bardzo mnie cieszy ta rekompensata :D

Balas
avatar

Świetny pomysł. Muszę się zastanowić, ale jestem na tak :)

Balas
avatar

Grisham <3 gdyby nie to, że nie mam zbyt wiele czasu to chętnie bym się przyłączyła do zabawy :)

Balas
avatar

Dziękuję za zaproszenie, ale muszę spasować :c Na razie, ledwo co mam czas przeczytać "zaplanowane" książki.Postaram się sięgnąć po chociaż jedną pozycję w czasie jakiejś ze szkolnych przerw :)

Balas

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)