Suzanne Collins - Igrzyska śmierci - Tom I

*** Tytuł oryginału: The Hunger Games *** Wydawnictwo: Media Rodzina *** Wydania Data: 21 marca 2012 rok *** liczba stron: 352 *** Lubimyj czytac *** Ocena: 9/10 ***
Igrzyska Śmierci Igrzyska Śmierci [Suzanne Collins] - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE
Film Mnie zainteresował, tak BARDZO, ZE Drugi i Trzeci obejrzałam. Jednak, AZ zrobić Tej Pory, Nie sięgnęłam po, książkę. Nie mogłam oprzeć wrażeniu Się, ZE JEST Całkiem niezły filmu, ale czegoś mu brakuje. Zastanawiałam Się Czy warto sięgać po książkę, ale im więcej bylo Filmów Tym mniej zapału. Jednak po obejrzeniu Trzeciego Filmu, stwierdziłam, ZE Chce wiedziec Jak skończy ta historia Się. Otwierając Pierwszy tom Nie spodziewałam Się, ZE BĘDZIE AŻ tak dobry. Teraz rozumiem te pochlebne Prenumeruj recenzje ...

Niszczenie żart znacznie łatwiejsze od tworzenia.


Szesnastoletnia Katniss żart mieszkanką dwunastego dystryktu, w ktorým Głównie panuje Głód. Pochodzi z JEGO najgorszej Dzielnicy. Cóż ... Życie Nigdy nie nie oszczędzało JEJ. S traciła Ojca wskutek Czego została Głowa Rodziny. O czym marzy Jedyne, aby zdobyć jedzenie dla Matki í Siostry, także nie nie zostać wylosowaną.  Głodowe Igrzyska zbliżają wielkimi krokami Się jednak, by zburzyć Wcale nieidealny Świat, Który Katniss Udało Się stworzyć ... BO CO BĘDZIE If JEJ marzenie Się spełni, ale do wylosowany zostanie za BARDZO BLISKI JEJ Ktos Sercu, Jak sobie z Tym poradzi?

Masz w sobie Tyle uroku co zdechła dżdżownica.

Historia. Pomyśl JEST BARDZO Oryginalny i Jak pokazują późniejsze publikacje Tego gatunku, Stal Się swoistym wzorem i wyznacznikiem. Istnieje WIELE pozycji podobnych, Badz nawiązujących zrobić igrzysk. Wróćmy jednak zrobić Sedna. 
Collins Udało Się stworzyć Swój WŁASNY Świat i BARDZO skrupulatnie wprowadzić czytelnika w JEGO realia i surowe Thessaloniki Agenda NIM panujące. If Się dobrze wczytamy, poczujemy ZE JESTEŚMY własnie tam.
Historii sprzyja narrator, ktorým żart Katniss, towarzyszymy w każdym dniu JEJ JEJ ciężkiego Życia. 
No i przede Wszystkim Akcja! Wszystko Dzieje Się SZYBKO, Nie ma żadnych przestojów.

Jasne. Jestem pewien, že na arenie BĘDZIE Mnóstwo worków z Maka, żebym sobie Nimi porzucał w LUDZI.

Bohaterowie. Główna bohaterka żart oczywiscie Katniss i wydaje mi sie BARDZO udana kreacja. To dziewczyna, Która wie Czego Chce. Żart myśliwym, potrafi polować, potrafi odciąć Się od zabijania. Dopiero uczy Się miłości i odczuwa strach, Jak kazdy Z NAS. Żart szczera, Inteligentna i MA BARDZO stwo language. W dodatku ma iście ognisty temperament. Od dawna brakowała mi kreacji Kobiety wojowniczki. Mysle, ZE powyżej tygodnia Jedna z moich Się ULUBIONYCH bohaterek.
Peeta Mellark żart rowniez postacią Wartą Uwagi. NIE DA SIE go nie nie nie nie zauważyć iz MIEJSCA polubić. Aby BARDZO Silny i odważny chłopak, dla którego pozostanie soba i posiadanie ukochanej Kobiety u Boku żartem Najważniejsze, Nawet na arenie ...

Oto ja, Katniss, dziewczyną Która igra z ogniem.

Język. JEST BARDZO Przyjemny. Książkę czyta Się Niezwykle łatwo i SZYBKO. Nie nie stanowi żadnej Język przeszkody. W zasadzie styl Collins BARDZO przypadł mi zrobić gustu. Nie ma w Nim niepotrzebnych metafor, CZY wyszukanych zwrotów. Dzieki czemu nie nie przesłania Historii język, JEST TYLKO tlem.

Trudno Ich nienawidzić. Aby Po Prostu skończeni idioci.

Podsumowanie. Aby naprawde kawał Dobrej Historii. Akcja żart warka, Watek Nieznanego Świata Niezwykle rozwinięty nam, język Całkiem niezły, główna bohaterka, aby prawdziwa wojowniczka. Aby jednak NIE JEST TYLKO Książka dla Młodzieży. Zawiera w sobie Dużo sytuacji, nad ktorými wARTo Się zastanowić. Bo pomyślmy Co by było Gdyby do Z NAS uczyniono zwierzeta? Kim byśmy SIE Stali? 
Polecam Młodzieży Głównie, ale ja Trochę starszym czytelnikom :)

Muszą miec zwycięzcę. Bez niego cała idea igrzysk bierze w leb.

Książka bierze udział w wyzwaniach:Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)