Suzanne Collins - Kosogłos - tom III

*** Tytuł oryginału: Kosogłos *** Wydawnictwo: Media Rodzina *** liczba stron: 376 *** Wydania Data: 2014 rok *** Lubimyj czytac *** Ocena: 9/10 ***

Igrzyska Śmierci Kosogłos [Suzanne Collins] - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE

Dzieki wyzwaniu "Kiedyś przeczytam", w końcu Udało mi sie trylogię skończyć Collins. Wcale Nie żałuje, ZE PO NIA sięgnęłam :) mysle, že by naprawde dobra historia i Chyba Już wiem Chce ko dostać na najbliższą Okazje ...
Nie Moge Się rowniez doczekać czwartego Filmu, jestem ciekawa CZY Uda im Się oddać klimat Tych niezwykłych wydarzeń.

Pozbierać żart Się Dziesięć Razy trudniej, niz rozsypać.Katniss ... Katniss .... Katniss Everdeen ... dziewczyną, Która igrała z ogniem ... Katniss ... Kosogłos ... SYMBOL OPORU ...
Wszystko zmieniło Się w życiu Katniss. W momencie, GDY przekroczyła po Raz pierwszy Arene, zginęła i odrodziła Się Jako ktos zupełnie inny. Stala Się kosogłosem ja Czy tego chcę CZY Nie do współpracy Musi dokończyć ... Czas zabić zapoczątkowała ... Snowa

Wiec KIEDY szepce:
- Kochasz Mnie. Prawda CZY Fałsz?
Odpowiadam:

- Prawda.

Historia. W drugim Tomie, Collins Dala nam Trochę Nie odpocząć, ale czuło Się Dziwne napięcie, Które uwolnił Tom Trzeci. Moze nie nie żart idealny, ale dla Mnie się świetny finał dla całej Trylogii. Co więcej zupełnie nieprzewidywalny, autorka zaskakiwała nas naprawde Często.

Jestesmy niestałymi, głupimi istotami ZE słaba pamięcią i ogromnym darem zrobić samozniszczenia.

Miłość. podoba mi sie Fakt, že nie nie zdominowała Akcji. Ona po prostu byla, byl rowniez trójkąt, ale co z Tego? Wszystko bylo tak i nierozerwalnie związane Naturalne z historią, ZE mozna powiedzieć byla pięknym dopełnieniem Iż całości.

Ogień żart zaraźliwy! I If mój, ty płoniesz płoniemy Z Nami Razem.

Katniss. Odrobinę zaczęła Mnie irytować. Autorce Nie Udało Się zachować konsekwencji. W Tym Tomie naprawde rozchwiała Katniss, Trochę szkoda. Z jednej strony Twarz Rewolucji, z Drugiej strony co chwile żart załamana, nie nie moze sama Myślec, ale nie nie słucha rozkazów, Wszystkich uważa za swojego wroga, nie nie wie kogo Kocha, nie nie wie współpracy dokladnie Chce zdziałać. Oczywiscie nie nie żart tak rażące, aby AZ ALE biorąc, kapsuły uwagę Z Jaką konsekwencją autorka dopracowywała Tą Postać w dwoch poprzednich tomach, aby Trochę szkoda.

Boję się umrzeć pod ziemia, Co jest Głupie, bo Nawet jeśli zginę na powierzchni, do i tak zaraz pochowają Mnie pod NIA.

Rewolucja. mysle, ZE autorce naprawde dobrze Udało Się przedstawić JEJ Mechanizm. Aby JAK powolnie rośnie niezadowolenie Społeczne i, aby Jak powoli, od jednej iskry rodzi Się Coś nowego. Ukazała rowniez smutna prawdę, ZE zazwyczaj Ci którzy Wałcza z reżimem Wcale nie nie SĄ od niego Lepší.

- Sojusznik - powtarza Peeta powoli i delektuje Się brzmieniem Tego Słowa. - Przyjaciółka. Ukochana. Zwyciężczyni. Wróg. Narzeczona. Cel. Zmiech. Sąsiadka. Myśliwa. Trybytka. Sojusznik. Dodam zrobić Listy Wyrazów, ktorých używam, zeby CIĘ rozgryźć.

Podsumowanie. Aby kawał świetnej Historii. Chociaż autorka Trochę rozchwiała główna bohaterkę, akcję troszeczkę skracała, do t rzeci tom w niczym nie nie ustępuje dwóm pozostałym. Mysle, ZE polecam do Historie lotniczym nie tylko Młodzieży, ale i starszym. Aby Opowieść o BARDZO ciężkich czasach, pod płaszczem Fantastyki ukrywa Się WIELE mądrych Słów o nas samych.

CZY chcesz, CZY chcesz
Pod drzewem skryć Się?
Tu zawisł dziesięć, co troje zginęło z JEGO Mocy.
Dziwnie juz here bywało,
Nie dziwniej wiec przez SIE Stalo,
Gdybyśmy Się spotkali pod wisielców drzewem o Północy.

CZY chcesz, CZY chcesz
Pod drzewem skryć Się?
Choc trup ZE Mnie Już, uwolnię CIĘ od przemocy.
Dziwnie juz here bywało,
Nie dziwniej wiec przez SIE Stalo,
Gdybyśmy Się spotkali pod wisielców drzewem o Północy

CZY chcesz, CZY chcesz
Pod drzewem skryć Się?
Tu nie Mnie miałaś zbiec, zeby uniknąć przemocy.
Dziwnie juz here bywało,
Nie dziwniej wiec przez SIE Stalo,
Gdybyśmy Się spotkali pod wisielców drzewem o Północy

CZY chcesz, CZY chcesz
Pod drzewem skryć Się Też?
W naszyjniku ZE sznura u Boku Mego Nie Czekaj Pomocy.
Dziwnie juz here bywało,
Nie dziwniej wiec przez SIE Stalo,

Gdybyśmy Się spotkali pod wisielców drzewem o Północy.


Ta książka bierze udział w wyzwaniach:
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)