PODSUMOWANIE MIESIĄCA Czerwiec (06/2015)

Czerwiec

Cóż mogę powiedzieć? Czerwiec nie należał do udanych miesięcy. Zaniedbałam bloga, czytanie i wiele innych spraw. Zdana sesja, wolontariat i praca stały się dla mnie kwestią priorytetową. Obiecuję jednak, że od lipca się postaram! Zbliżają się też PIERWSZE URODZINY BLOGA i możecie spodziewać się konkursu :)

Co działo się w czerwcu?

Przeczytałam:


Po raz drugi wygrałam wyzwanie Kiedyś Przeczytam zorganizowane przez Lustro Rzeczywistości i piąty raz otrzymałam Liebster Blog Award.

W lipcu zamierzam bardziej zająć się blogiem i przygotować ciekawą nagrodę konkursową!

A jak Wam udał się czerwiec? :)
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
9 Komentar
avatar

U mnie standard, cztery książki.., Myślałam, że będzie mniej, bo sesja, a jednak się udało. Może w lipcu będzie lepiej? I spróbuję machnąć chociażby 5 tytułów? Powodzenia w lipcu zyczę. A okładka od Grabarza jest świetna... *o*

Balas
avatar

U mnie podsumowanie jutro, więc na razie nie wiem, jak mi się udało. Nieźle ci poszło, szczególnie podziwiam Cię za wygranie wyzwania u Lustra :) Pozdrawiam!

http://zakurzone-stronice.blogspot.com/

Balas
avatar

U mnie lipa ze względu na obronę :) Dwie książki, jak dziś skończę tę drugą :)
Sputnik Sweatheart czytałam, dawno nie sięgałam po Murakamiego .. :)

Balas
avatar

U mnie czerwiec słabiutki pod względem zamieszczania opinii. Książki, a i owszem czytałam, ale z pisaniem już słabiej. mam nadzieję, że w lipcu wszystko nadrobię.

Balas
avatar

U mnie czerwiec był wyjątkowo ''gorączkowy'' pod względem recenzji. Szalałam ile mogłam :) Ale za to w lipcu zamierzam trochę spowolnić i odpocząć.

Balas
avatar

Ważne że sesja zdana, a książki mogą poczekać ;). Ja w maju i teraz w czerwcu zaszalałam jeśli chodzi o czytanie i pisanie recenzji. Ale teraz na wakacje muszę zwolnić trochę tempa :).
Pozdrawiam!

Balas
avatar

U mnie czerwiec bardzo udany. Przeczytałam 8 książek :) Gratuluję Ci wygrania w wyzwaniu Kiedyś przeczytam :)

Balas
avatar

U mnie bardzo zabiegany! Mało ksiażek, trochę wiecej filmów, ale mam usprawiedliwienie :D Gratulacje wszystkich nagród :D

Balas

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)