Krótka informacja + Jaya Jaya Myra - Uzdrawianie wibracyjne

 Cześć =D
Niestety nie mam za wiele czasu. Czwarty rok studiów już od pierwszego tygodnia naszpikowany jest za dużą liczbą godzin. Cierpi na tym moje czytanie, jak i blog. Będę musiała wypracować jakiś kompromis. Myślę, że posty będą pojawiać się dwa razy w tygodniu i raz w tygodniu będę robić rundkę po Waszych blogach (OBIECUJĘ :D) i już niedługo czeka Was konkurs! No i w sobotę (w końcu) recenzja PULSE!
A na razie króciutka recenzja dla osób, które interesują się książkami wydawnictwa Studio Astropsychologii.
Pozdrawiam,Aby osiągnąć równowagę i integrację, należy uwzględnić potrzeby całości. Oznacza to równowagę między fizycznym ciałem a tym, czego jego unikalna struktura potrzebuje, umysłem (w tym postrzeganiem zmysłowym) oraz uczuciami i duchem (lub duszą) łączącą wszystko.

Każdą zmianę w swoim życiu musimy zacząć od siebie. Nie możemy uzdrowić kogoś innego, jeśli sami mamy za wiele problemów, a nasza równowaga zgubiła się gdzieś dawno temu. Uzdrawianie wibracyjne to dobra pozycja dla osób, które rozumieją, że zmiany powinny zacząć od siebie.

Tytuł: Uzdrawianie wibracyjne
Autor: Jaya Jaya Myra
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii


Autorka książki Jaya Jaya Myra jest certyfikowanym uzdrowicielem energetycznym, instruktorem jogi oraz terapeutą. Jest również autorką wielu książek publikowanych na całym świecie. Przemawiała w ONZ na temat duchowości, praw kobiet i przemian społecznych.

Uzdrawianie wibracyjne to nie jest nowy trend, który zaraz zniknie. Nie jest to również coś, co można wymyślić w ciągu dwudziestu minut. Ludzie przez wieki dopracowywali odpowiednie techniki, a dziś my możemy korzystać z ich wiedzy i dostosowywać je do dzisiejszego świata.

W każdej istocie znajduje się energia, na której bazuje uzdrawianie wibracyjne. Do czego można ją wykorzystać? Dzięki niemy możemy odbudować swoje zdrowie, naprawić nasze samopoczucie na poziomie mentalnym, emocjonalnym i fizycznym.

Książka składa się z dwóch części i podsumowania. W pierwszej z nich znajdziemy podstawy uzdrawianie wibracyjnego, informacje o ciele energetycznym oraz możemy wypełnić testy mające na celu zrozumienie naszego typu energetycznego. W kolejnej poznamy podstawowe techniki i narzędzia uzdrawiania. W podsumowaniu natomiast znajduje się dodatek dla przyszłych uzdrowicieli, który zdecydowanie przyda się początkującym.

Myślę, że pozycja przypadnie do gustu wielu początkującym. Ja osobiście nie mam zamiaru zajmować się akurat tą dziedziną, ale autorka w świetny sposób przybliżyła mi podstawowe informacje o czakrach, których długo szukałam. 

Posługuje się językiem prostym, a książka zarówno w formie, jak i w ilości zgromadzonego materiału jest bardzo przystępna dla czytelnika. To nie jest zwykły poradnik, a raczej rodzaj "kursu" na odległość.
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)