Menu

POZNAJ/PRZECZYTAJ/POKOCHAJ

Podsumowanie Miesiąca: Wrzesień (09/2015)


WRZEŚNIA

Cóż we wrześniu niestety nie poszło mi najlepiej. Egzamin poprawkowy, przygotowania do roku akademickiego (a więc odpoczywanie na zapas), praca nad wyglądem bloga, trochę większe zaangażowanie w pracę Redakcji Essentia i cóż...czas się skurczył niemiłosiernie. Szczególnie, że przez ostatni tydzień dopadła mnie niemoc czytelnicza.

Jak widać przeczytałam tylko siedem książek, z czego trzy to egzemplarze recenzenckie. Cóż...może moje wyniki nie powalają za to ruszył cykl "Stereotyp mola książkowego", który cieszy się dosyć sporą popularnością. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się na udział w dyskusji. Niebawem odbędzie się konkurs.

A jak Wam poszedł wrzesień? Czy też dopadła Was niemoc czytelnicza?

10 komentarzy :

 1. Nie wiem, czy tu to już pisałam, ale staram się aktualnie "odchwaszczyć" swoją biblioteczkę - czytam głównie powieści, które już jakiś czas zbierały u mnie kurz ;). Te nie w moim guście zamierzam wymienić na Targach w Krakowie, bo będzie tam cały czas stoisko Drugiego Życia Książki, a w niedzielę jest jeszcze wymiana organizowana przez Lubimy Czytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie super - w końcu powoli odbijam sobie zapracowane wakacje. W przeciwieństwie do ciebie mój ostatni tydzień był bardzo rozczytany - książki szły mi jak świeże bułeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Siedem to i tak lepiej ode mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne wyniki. U mnie niestety we wrześniu słabo:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Siedem książek to bardzo dużo jak na tak ograniczony czas, naprawdę! :)

  Pozdrawiam serdecznie,
  Mona Te [Blog]

  OdpowiedzUsuń
 6. Siedem książek nie wskazuje na niemoc czytelniczą. ;) To naprawdę przyzwoity wynik. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O, mam podobnie! Poprawka i praca sprawiły, że nie miałam za wiele czasu na czytanie, a wraz z rozpoczęciem roku akademickiego może być go jeszcze mniej. Jednak Twój wynik i tak jest świetny :) Co teraz czytasz? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Na szczęście nie mam problemów z czytaniem, ale za to niemoc mnie dopadła w pisaniu recenzji i ciężko mi jakoś sensownie oddać swoje myśli.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytałam ani jednej z tych książek, ale na Picoult bym się połasiła :)

  OdpowiedzUsuń
 10. U mnie była moc, bo był urlop - niemoc to będzie teraz w październiku heheh :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)

RECENZJE Z PAZUREM © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka