PODSUMOWANIE MIESIĄCA: LISTOPAD (11/2015)


LISTOPAD

Może i w listopadzie nie przeczytałam zabójczej ilości książek, a posty na blogu pojawiały się dwa razy w tygodniu, to zdecydowanie dużo się działo!

PRZECZYTANE KSIĄŻKI

DYSKUSJE
Na blogu ruszył nowy cykl: MOLE CZYTAJĄ, w którego tworzeniu zgodzili się wziąć udział zarówno autorzy, jak i recenzenci. Bardzo dziękuję również czytelnikom, bo bez Was ta dyskusja w ogóle nie miałaby sensu :)

MOLE CZYTAJĄ: Literatura erotyczna

Z gościnnym udziałem K.N.Haner, Lustra Rzeczywistości i Recenzji kobiecą ręką pisanych.MOLE CZYTAJĄ: 
New adult

Z gościnnym udziałem Agaty Czykierdy-Grabowskiej oraz Sylwii Trojanowskiej.Czekacie na dalsze odsłony cyklu?
Już jutro!
MOLE CZYTAJĄ: Literatura kobieca

Z gościnnym udziałem Agaty Przybyłek, Agnieszki Opolskiej, Kasi Łochowskiej, Recenzji przy gorącej herbacie.Jesteście ciekawi?
Ja owszem :D

ZMIANY NA BLOGU
Blog wciąż nosi nazwę Artemis Shelf, z tym że w nagłówku doszło kilka podtytułów: Recenzuję-Dyskutuję-Piszę-Tworzę-Objaśniam. Wydają mi się całkiem adekwatne. Mój blog bowiem szybko przestał być tylko recenzencki. Zresztą może niebawem będę mogła go nazwać jeszcze inaczej, ale to tajemnica :D

W piątek pojawi się ciekawa (przynajmniej tak mi się wydaje) recenzja, która jednocześnie zapoczątkuje krótki cykl recenzji.

Jeśli chodzi o statystykę, to mój fanpage lubi już 59 osób, mam 166 stałych czytelników i 68 564 odwiedzin. Dla mnie liczby nie są ważne, ale dzięki Wam mogę realizować nowe projekty i zawiązywać nowe współprace. Zresztą smutno się pisze, gdy nikt tego nie czyta. Bardzo więc Wam dziękuję :) Postaram się niebawem odwdzięczyć jakimś konkursem.

I tak na koniec kilka wyrażeń, które najwcześniej poszukujecie na blogu :)
  • klątwa tygrysa wyzwanie czytaj online
  • czy czesi ukradli nam dobrawe - a to jest dobre pytanie :D
  • new adult nauczyciel-uczennica
  • brzydka i gruba książka
  • szukajac kopciuszka ceneo

A co u Was słychać? :)
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
2 Komentar
avatar

Widzę że liczbą przeczytanych książek książek listopadzie prawie sobie dorównujemy :) miałaś bardzo dobry pomysł z tą serią Mole Czytają :) Z wielką niecierpliwością czekam na dalsze odsłony.

Balas
avatar

Gratuluję wyniku czytelniczego. :) Bardzo ciekawe pomysły wprowadziłaś na rozwinięcie bloga. :)

Balas

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)