STEREOTYP MOLA KSIĄŻKOWEGO: Widoczni na drodze!

Dzisiaj przyszedł czas na ostatnią dyskusję z cyklu "Stereotyp mola książkowego". Jednak fani moich dyskusji (są tu tacy?) nie płaczcie! Już nie długo ruszam z nowym cyklem. Znacznie bardziej wyjątkowym? :D A dlaczego? Dowiecie się po dyskusji...


STEREOTYP MOLA KSIĄŻKOWEGO:
WIDOCZNI NA DRODZE!

źródło
Niedawno Lustro Rzeczywistości uświadomiła mi, że wciąż są ludzie, którzy  postrzegają nas w sposób dosyć smutny. Najczęściej jako osoby grube, brzydkie, niedowartościowane kobiety, oderwane od życia. Przecież to bezsensu! Może i mole często noszą okulary, ale są ładne :) W końcu żeby czytać trzeba być inteligentnym, a inteligentny człowiek o siebie dba, prawda?


Osobiście uważam, że skończyły się czasy kiedy mole musiały się ukrywać. Ludzie coraz częściej zabierają książki w podróż, na uczelnię, do autobusu lub siedzą sobie na ławeczce w parku i nikogo to nie dziwi. Co prawda nadal są osoby bardzo przeciwne czytaniu albo zazdrosne o liczbę książek jakie możemy pochłonąć :)

Myślę, że skoro czasy się zmieniły to i my musimy coś zrobić. Mole wyjdźmy ze swojego kącika czytelniczego i bądźmy widoczni na drodze! Nie tylko w internecie. Przecież jest tyle wspaniałych gadżecików dla Moli? Dlaczego się w takie cuda nie zaopatrzyć? Krzyczmy: Jestem molem i dobrze mi z tym :D

źródło

źródło

Bycia Molem nie trzeba się wstydzić. Jesteśmy ludźmi wyjątkowymi - potrafimy czytać i czerpać z tego przyjemność. Bądźmy więc widoczni na drodze i nieśmy naszemu "niezaczytanemu narodowi" dobry przykład.

Co o tym sądzicie?


A tak na marginesie...

Stwierdzam, że mój cykl był jedyny w swoim rodzaju, jeśli w wyszukiwarce google wpiszecie "stereotyp mola książkowego" wyskoczy Wam sporo linków, prowadzących do mojego bloga, a w grafice sporo zdjęć. Czyż to nie piękne? 

Dziękuję Wam za udział w dyskusjach i 
zapraszam 16.11.2015 roku!

Na blogu ruszy nowy cykl: Mole czytają. Myślę, że będzie jedyny w swoim rodzaju. Będziemy dyskutować o tym dlaczego czytamy konkretne gatunki i tym razem ja nie będę  jedyną osobą, która rozpocznie dyskusję! Swój udział potwierdziło na razie sześciu autorów i trzech recenzentów, ale wciąż nad tym pracuję. Może zaraz to właśnie Wy dostaniecie mail o tajemniczym tytule "Mole czytają"?

Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
1 Komentar
avatar

O nieeee, ostatni post, a tak uwielbiałam ten cykl ;(
Ale cieszę się, że będzie następny!! ^^

Balas

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)