DZIEŃ 1 z AGNIESZKĄ OPOLSKĄ26.01.2016 roku
DZIEŃ 1

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie!
Wreszcie nadszedł ten niezwykły tydzień. Obiecałam Wam, że na moim blogu świętowanie Nowego Roku trwa znacznie dłużej? I słowa dotrzymałam! 

Dzisiaj rusza pierwszy dzień 
z AGNIESZKĄ OPOLSKĄ. 

Jak łatwo zauważyć nasza zabawa nie ma żadnego odpowiednika w blogosferze. Można byłoby go szukać na innych portalach, ale tutaj jesteśmy pionierkami :) Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze z nami bawić!
Artemis


Cześć! Witam wszystkich, którzy chcą wziąć udział w eksperymencie wirtualnego wywiadu ze mną. Pomysł jest tak nowy, że sama jestem ciekawa, co z niego wyjdzie.

Dla tych, którzy mnie nie znają – za dnia pracuję w swoim przedszkolu, po pracy jestem full time mamą dwójki dzieciaków (siedmiolatka i trzylatki) i dopiero kiedy moim dzieciom skończą się baterie (Duracell Extra Power), jestem kimś, kogo można nazwać zombie – pisarką. Aaaa i zapomniałabym! Ostatnio jestem jeszcze wirtualną zombie – żoną. Po pracy utrzymuję cyber związek małżeński. 

W tym tygodniu moje zombie – pisanie powieści zamienię na 
zombie – odpowiadanie na wasze pytania na blogu.
Agnieszka Opolska


Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji się zorientować, krótkie wyjaśnienie.

Przez kolejne siedem dni będę dzielić się swoim blogiem z AGNIESZKĄ OPOLSKĄ. Stali czytelnicy bloga na pewno już zauważyli, że chwilowo zniknął mój nagłówek, a po bokach zamiast zapowiedzi widnieją informacje związane z autorką. 

Co się będzie działo?
W dzisiejszym poście Agnieszka odpowie na moich pięć pytań. 

Co dalej?
W komentarzu zostawcie swoje pytania do Agi lub jakieś wiadomości do niej, co tylko chcecie :) 

Co z pytaniami?
Aga wybierze dwa pytania, jej zdaniem najciekawsze i już następnego dnia poznacie na nie odpowiedź w poście na blogu. 

I tak przez kilka najbliższych dni. Nie martwcie się więc, jeśli za pierwszym razem Wasze pytanie nie zostanie wybrane. Zadajcie je następnego dnia albo wymyślcie nowe i może wtedy Wam się uda? 

Podsumowanie
W niedzielę pojawi się podsumowanie tygodnia. Wtedy też dowiecie się czy komuś udało się zgarnąć nagrodę.

Nagroda
Do wygrania są trzy egzemplarze "Anny May" z autografem autorki :) Przyleciały do mnie prosto z Coventry i są naprawdę wyjątkowe. Myślę więc, że jeśli macie już egzemplarz "Anny May" to i tak warto wystartować po ten wyjątkowy!


ZASADY
Nie chcemy z Agą ustalać zbyt wiele zasad dlatego, że jest to pierwsza tego typu inicjatywa. Dlatego warunkiem uczestnictwa jest zadanie pytania i zostawienie swojego adresu e-mail w komentarzu. Dzięki temu będziemy mogły skontaktować się ze zwycięzcą.

Byłoby nam jednak miło, jeśli polubilibyście nasze fanpage:
1) Fanpage Agnieszki Opolski KLIK
2) Fanpage Artemis Shelf KLIK

ZACZYNAMY :)PYTANIE 1
Artemis: Co szykujesz dla swoich czytelników na ten rok?
Agnieszka Opolska: Rok 2016 to w gwiazdach rok energii kobiecej – Wenus wchodzi w korzystne ułożenie planet, więc nie mam wyjścia, podłączam się pod strumień mocy…☺ Co u mnie w pisaniu? Jeszcze w 2015 roku skończyłam dwie książki: "Joannę" i "Różę" i zaczęłam pisać kolejną powieść "Ari". Dostałam propozycję wydawniczą, ale nie wiem, co z nią zrobić… 
W tym roku, choćby nie wiem co, wydam jedną z powieści. "Joanna" to pozycja ważna, mówiąca o istotnym problemie jakim jest kryzys w związku: co dzieje się, kiedy kobiecie przestaje zależeć na mężczyźnie, dla którego zrobiła wszystko. Za to historia "Róży" wgniata w fotel, poduszkę, materac i dywan (zależy kto na czym siedzi:D). Po "Annie May" potrzebuję czegoś mocnego i waham się, która książka będzie lepsza.


PYTANIE 2
Artemis: Masz plany pisarskie na rok 2017?
Agnieszka Opolska: Czy mam plany pisarskie na 2017? Ja mam plany pisarskie na całe życie ☺ Aktualnie piszę moją czwartą powieść "Ari" i może doczeka się ona premiery w 2017 roku... 


PYTANIE 3
Artemis: Czym jest dla ciebie sztuka? Nie da się jej przeoczyć w twojej książce. Pojawi się również w kolejnych?
Agnieszka Opolska: We wszystkich moich dotychczasowych książkach: "Anna May", "Joanna, Róża" i teraz "Ari", sztuka odgrywa znaczącą rolę. "Ari" jest ostatnią powieścią z cyklu, który nazywam „ART”. Są w nim malarze, malarki, farby, terpentyna, brudne pracownie, obrazy... Ta fascynacja wynika z mojej pasji, jaką jest malarstwo. Co potem? Ponieważ głęboko wierzę, że jestem wcieleniem mojej zmarłej babki, Janiny, zaczynam nowy cykl. Wchodzę w świat duchów ☺ Seria „SPIRYTULANA”:D


PYTANIE 4
Artemis: Co chciałabyś, żeby czuł czytelnik po przeczytaniu twojej książki?
Agnieszka Opolska: Są takie książki, po których przeczytaniu ma się uczucie ekscytacji i niedosytu. One motywują to działania. Ostatnio miałam takie uczucie jak skończyłam "Dziwne losy Jane Eyre". Tego samego chcę dla czytelnika – tej dziwnej energii. 


PYTANIE 5
Artemis: Biorąc pod uwagę twoje doświadczenie, co możesz powiedzieć osobie, które wyciąga właśnie swoją książkę z szuflady i „chce coś z nią zrobić”?
Agnieszka Opolska: Moje doświadczenie jest inne niż większości autorów, bo moja książka zwyciężyła w konkursie literackim i została wydana. Dla debiutanta znalezienie wydawnictwa, wcale nie jest łatwym zadaniem. A wydawcy przede wszystkim szukają czegoś, na czym da się zarobić. Debiutanci muszą pokonać fale książek, które przychodzą zza granicy (wcale nie lepszych niż rodzimych autorów), potem znane nazwiska polskich pisarzy… To naprawdę trudne, a książek wciąż przybywa. Jedyne co mogłabym powiedzieć osobie, która pisze i chce zrobić „coś” ze swoją powieścią, to wysyłać ją do oceny komuś, kto się zna na rzeczy. Potem być otwartym na krytykę, przy zachowaniu zdrowego rozsądku. Nie ufałabym opinii jednej osoby, a już na pewno nie opinii własnego męża/żony. Kiedy uznałabym tekst za gotowy, zamęczyłabym nim wszystkie wydawnictwa, które odpowiadałyby profilem mojej książce☺. Jedno jest pewne – trzeba z uporem maniaka próbować i nigdy nie tracić wiary w to co się robi. Pisarzem jest się tylko wtedy, gdy są ludzie, którzy cię czytają. Szuflada nie potrafi zmotywować do pracy ☺ 

TERAZ WASZA KOLEJ :)
AGA CZEKA NA PYTANIA!
A egzemplarze "Anny May" 
czekają na nowych czytelników!

REGULAMIN KONKURSU 
1. Organizatorami konkursu są:
§1. Właścicielka bloga: Artemis - Shelf.
§2.  Pisarka Agnieszka Opolska.
2. Konkurs trwa od 25 stycznia do 31 stycznia 2016 roku.
3. Ogłoszenie wyników :
§ 1. W osobnym poście na blogu organizatora.
§ 2. Dnia 31 stycznia 2016 roku, w godzinach porannych.
§ 3. Z przyczyn niezależnych od organizatora ogłoszenie wyników może nastąpić w późniejszym terminie.
§ 4. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailowa.
§ 5. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:
§ 1. Wypełnienie zadania konkursowego.
§ 1a. Zadanie konkursowe polega na zadaniu pytania Agnieszce Opolskiej.
§ 2. Poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego. 

§ 2a. Przez formularz zgłoszeniowy rozumie się umieszczenie w komentarzu pod właściwym postem pytania oraz adresu e-mail.
§ 3. Polubienie fanage'a Agnieszki Opolskiej i bloga Artemis Shelf jest fakultatywne.
5. W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają adres zamieszkania w Polsce.
6. Sposób wyboru zwycięzców:
§ 1. Zwycięzców wybiorą organizatorzy konkursu.
8. Nagrody:
§ 1. Sponsorem nagrody jest organizator konkursu określony w art.  1 §2 regulaminu.
§ 2. Nagrodą są trzy egzemplarze książki "Anna May" z autografem autorki.
§ 3. Nagrody zostaną wysłane listem poleconym ekonomicznym, na wskazany przez zwycięzcę adres.
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)