SPOTKANIE AUTORSKIE - SYLWIA TROJANOWSKA


3 kwietnia 2016 roku w Starej Rzeźni w Szczecinie, odbyło się spotkanie ze szczecińskimi autorami, w tym z Sylwią Trojanowską.Sylwia Trojanowska zadebiutowała 22 lipca 2015 roku niezwykle motywującą powieścią "Szkoła latania". Natomiast 22 marca 2016 roku ukazała się jej druga powieść "Blisko chmur". 

Prawdopodobnie na jesieni ukaże się trzeci tom "Szept wiatru". Czekacie?


Do tej pory miałam okazję tylko mailować z autorką, więc bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tym spotkaniu. Sylwia Trojanowska jest osobą bardzo ciepłą,  pełną bardzo pozytywnej energii, którą zaraża osoby w swoim otoczeniu. Nie było to jednak dla mnie zaskoczeniem. Takie są właśnie książki autorki, pełne optymizmu i zachęcające do działania.

Kolejne spotkanie z autorką odbędzie się 17 kwietnia (w moje urodziny :D) o godz. 13:00 w Starej Rzeźni w Szczecinie. Jeśli mieszkacie niedaleko to bardzo Was zachęcam do uczestnictwa. Może wyciągniemy z Sylwii coś jeszcze o trzeciej części przygód Kaśki? :)


zdjęcie z fanpage'a autorki

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać twórczości autorki, to szczerze do tego zachęcam. Zapewniam, że każdy znajdzie w jej powieściach coś dla siebie. 


Szkoła latania to zdecydowanie udany debiut, a autorka ma spory potencjał. Jeszcze nigdy nie miałam okazji przeczytać pozycji, dotyczącej problemu otyłości, która byłaby tak bardzo motywująca. Po jej przeczytaniu miałam ochotę pójść przebiec dodatkowy km. To słodko-gorzka historia o życiu Katarzyny Laski, przerwana w najlepszym momencie. Zdecydowanie polecam. Myślę, że wiele osób znajdzie w tej książce coś dla siebie.


Blisko chmur to powieść, której każda strona przesycona jest różnorodnymi emocjami, na które czytelnik nie jest w stanie być obojętny. Historia Kaśki złożona jest ze skrajnych emocji, od pełni szczęścia, przez miłość, do największego smutku. Emocje, które targają bohaterami, towarzyszą również nam podczas czytania, ale także długo po skończeniu książki nie jesteśmy w stanie się od nich uwolnić.

Niebawem na blogu zostanie zorganizowany konkurs, w którym będziecie mogli wygrać Blisko chmur. Nawet jeśli jeszcze nie czytaliście Szkoły latania, to nie martwcie się. Książki można czytać jako dwie osobne powieści. Zresztą po przeczytaniu drugiego tomu i tak sięgniecie po pierwszy, więc to Wasz wybór :D

Zdjęcie mojego zestawu :D


Otrzymałam również informację, że w Szczecinie odbędą się targi książki lub dzień książki, i to już za rok. Przyjechalibyście? :)
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)