MIMO MOICH WIN - ZAPOWIEDŹ!


Przedstawiam Wam piękną, czarną, seksowną i tajemniczą kopertę od Wydawnictwa Otwarte. Niestety nie jest już taka tajemnicza, bo na wielu blogach znajdziecie już o niej post, ale to wina kuriera (!). Tak czy tak miałam cudowną niespodziankę. 
Chcecie zobaczyć co było w środku?


Prawda, że fajne rzeczy? 
Zdjęcia, list i bransoletka. Cóż...dawno czegoś takiego nie dostałam.
O co chodzi z Love Me With Lies?
Nie mam pojęcia. Dowiedzmy się razem!

Czyje to zdjęcia?
Powiem Wam tylko, że moje zdjęcie z lampą błyskową nie oddaje ich piękna. Jednak na pewno wyglądają tajemnicze. Dwie piękne kobiety i jeden przystojny mężczyzna. Robi się ciekawie...

      Nie, nie jestem bez winy, ale zanim mnie osądzisz, pozwól, że coś Ci powiem. Pomyśl o mężczyźnie, którego kochasz najbardziej. Pomyśl o każdej wspólnej chwili wypełnionej rozmowami i milczeniem, o lepszych i gorszych dniach, o budzeniu się u jego boku. A teraz wyobraź sobie, że go tracisz. Ktoś wyszarpał, wydarł ukochanego z Twojego życia i zostawił pustkę. Cholernie niesprawiedliwe, prawda?      
Mogłabym odpuścić, zapomnieć, wyjechać… 
Jednak czy zrobiłabyś to samo, gdyby w grę wchodziło odzyskanie każdego wspólnego dnia z ukochanym? Do tej pory cierpiałam. Teraz postanowiłam zawalczyć, nawet jeśli to oznacza, że inni też będą cierpieć. Bo miłość zawsze boli i nadszedł czas, by przygotować się na rany i blizny. A Ty, mimo moich win, nie potępisz mnie. Widzę, że już się wahasz, patrzysz w stronę ukochanego 
i myślisz, ile byłabyś w stanie poświęcić, 
by go odzyskać.
O.
Domyślacie się już o co chodzi? Nie?
Już wyjaśniam!
W czerwcu w Polsce pojawi się niezwykła seria Tarryn Fisher. Nie znam jeszcze twórczości autorki i choć nie łatwo mnie przekupić, to coś czuję, że ta powieść podbije moje serce.
Już niebawem więcej informacji :D
#LoveMeWithLies #MimoMoichWin #MimoTwoichŁez #MimoNaszychKłamstw
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)