Menu

POZNAJ/PRZECZYTAJ/POKOCHAJ

2 urodziny bloga - 18 lipca 2016 rokWITAJCIE KOCHANI!

Dzisiejszy post jest szczególny. Czy wiecie, że mój blog Recenzje z pazurem został założony właśnie 18 lipca 2014 roku? Ja nie mogę w to uwierzyć. Szczególnie, że wiele się od tego czasu zmieniło, np. nazwa bloga :)


RECENZJE
Od 18 lipca 2014 roku do dzisiaj 18 lipca 2016 roku przeczytałam i zrecenzowałam dla Was 228 książek. Sama jestem zaskoczona wynikiem :D

WSPÓŁPRACE
Przez 2 lata udało mi się nawiązać współprace z autorami: Jarosławem Prusińskim, Adamem Szewczykiem, Sylwią Trojanowską oraz K.N.Haner, a także wieloma innymi autorami, którzy zgodzili mi się udzielić wywiadów lub wziąć udział w dyskusjach.

Jednak nie tylko z autorami udało mi się porozumieć. Zaufało mi również kilka wydawnictw, którym bardzo za to dziękuję:SUKCESY
Myślę, że dla recenzenta zaszczytem jest możliwość napisania rekomendacji na okładkę. Mnie spotkało to kilka razy :)
Niebawem również mój blog dostąpi zaszczytu objęcia pewnej książki patronatem, czego już nie mogę się doczekać :)

STATYSTYKI
Zobaczcie ile może zmienić się w ciągu 1 roku :)

Ktoś może powiedzieć, że to niewiele. Niektórzy takie wyniki osiągają w pół roku, ale wiecie co? Nie interesuje mnie to :) Ja jestem z siebie dumna. Szczególnie, że nie mam zbyt wiele czasu na prowadzenie bloga.

CO JESZCZE? :)
Dzięki blogowaniu poznałam wiele wspaniałych osób, nie tylko autorów i recenzentów, ale także inne mole książkowe, które nie prowadzą bloga. Dziękuję Wam wszystkim za to, że wpadacie na blog, bierzecie udział w dyskusjach i komentujecie recenzje, a także inne posty. Dla mnie to wiele znaczy :D Dziękuję Wam z całego serca i zapraszam do brania udziału w konkursach urodzinowych. "Bestseller" ma już swojego właściciela, ale w puli jeszcze sporo nagród.

Pamiętacie cykl Mole czytają i Stereotyp mola książkowego? Chcielibyście może ich powrotu? No i oczywiście w wakacje postaram się napisać coś do cyklu Profilowanie kryminalne.

To tyle na dzisiaj :)

1 komentarz :

  1. Gratuluję pięknych wyników, rekomendacji i życzę wielu kolejnych sukcesów ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)

RECENZJE Z PAZUREM © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka