KATARZYNA ŁOCHOWSKA - Droga do przebaczenia - ZAPOWIEDŹ + PATRONAT


W grudniu 2015 roku miałam okazję przeczytać i zrecenzować "Drogę do Ukojenia" Katarzyny Łochowskiej. To historia, którą wspominam bardzo ciepło.

Fragment recenzji:
Droga do Ukojenia to powieść ukazująca w słodko-gorzki sposób uroki polskiej wsi i próbę odnalezienia się w nowej, wcale nie takiej szarej, rzeczywistości. We wspaniałym stylu udowadnia, że po rozwodzie życie wcale się nie kończy, a wręcz przeciwnie, może rozpocząć się na nowo.

Przede wszystkim z kart powieści oprócz humoru (...) płynie niesamowite ciepło. Śmiem twierdzić, że to bardzo sympatyczna powieść. Trochę w niej łez, śmiechu, smutku, ale także miłości i przyjaźni. Pokazuje cały wachlarz różnych ludzkich emocji i problemów, a wszystko jest takie normalne. Nie znajdziecie tutaj superbohaterów, chociaż niektóre zwierzaki są rodem wyjęte z jakiegoś fantasy, brakuje im tylko umiejętności mówienia, chociaż lepiej może nie. Wystarczy, że w Wigilię Niedźwiedź przemówił ludzkim głosem.

MÓJ PIERWSZY PATRONAT

Otrzymałam wspaniałą możliwość objęcia patronatem drugiego tomu pod wdzięcznym tytułem "Droga do przebaczenia". W dodatku z bardzo klimatyczną okładką. Recenzję książki poznacie już niebawem, teraz jednak zapraszam na krótką zapowiedź:


Po zimie Ukojenie znów budzi się do życia, wprowadzając zamęt w codzienność mieszkańców, a to, co na początku wydawało się nieistotne, nabiera zupełnie nowego znaczenia. 

Przyszłość Julity rysuje się w nieciekawych barwach. Znajomość z Katarzyną Malinowską – która po powrocie do Ukojenia wzbudziła niejedną sensację i poskromiła nieokrzesanego Pawła Niedźwiedzkiego – pomaga, jednak nie na tyle, by dziewczyna odnalazła swoją pewność siebie. Julita nie zamierza zmieniać swojego życia i ze sceptycyzmem podchodzi do szalonych pomysłów swoich trzech przyjaciółek, które usiłują jej pomóc. Niespodziewanie okazuje się, że Ukojenie skrywa mroczne sekrety, które starają się wydostać spod płaszcza sielskości. Brat Julity nagle znika, ściągając na głowy mieszkańców zagrożenie i pozostawiając siostrę z nierozwiązanymi tajemnicami. Gdy do jej drzwi puka nieznajomy, dziewczyna zdaje sobie sprawę, że nie jest gotowa na śmierć i jeszcze wiele chciałaby zmienić.

PREMIERA: 1 WRZEŚNIA 2016 ROKU

Skusicie się? =D

Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
1 Komentar
avatar

Gratuluję patronatu;)
Okładka i tytuł piękne ;)

Balas

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)