NIESPODZIANKA :)


Widzicie grafikę i zastanawiacie się o co chodzi? Wcale Wam się nie dziwię. Zaskoczyłam Was, prawda? :) W tym roku nieczęsto bywałam na Waszych blogach, nie brałam udziału w wielu konkursach i wyzwaniach, głównie z braku czasu. Uczelnia oczywiście pochłania mnóstwo czasu, ale to nie tylko jej wina. Po prostu każdą wolną chwilę poświęcałam na pisanie, ale może po kolei.
Jak wiecie w Internecie prowadzę blog recenzencki Recenzje z Pazurem i posługuję się pseudonimem: Diane Rose. Jeżeli długo śledzicie mój blog to wiecie, że moim skrytym marzeniem wcale nie było recenzowanie książek, a ich pisanie, bo dopiero tworzenie własnych historii jest naprawdę prawdziwą magią. W tym roku udało mi się zrobić ogromny krok w kierunku realizacji mojego marzenia. Wydawnictwo Videograf postanowiło zaryzykować i wydać moją debiutancką powieść "Carpe diem".


14 marca 2017 roku światło dzienne ujrzy moja debiutancka powieść "Carpe diem", która spokojnie zmieści się w gatunku New Adult.

Zapytacie dlaczego NA, a nie np. kryminał? To dobre pytanie. Widzicie kiedy wymyślam historie (nie bez powodu używam liczby mnogiej) zaczynam od stworzenia bohaterów i to od bohaterów zależy jaką opowieść napiszę. Jak sami się przekonacie do Rose i Daniela idealnie pasuje NA, a przynajmniej mam taką nadzieję.


Wiem, że do marca jeszcze daleko, ale ja już nie mogłam się doczekać kiedy zdradzę Wam tę niezwykle ważną dla mnie informację. Z tego względu właśnie dzisiaj  oficjalnie rusza mój fanpage oraz strona autorska.

Na stronie znajdziecie:
1) Zarys fabuły "Carpe diem" i  okładkę :)
2) Próbkę mojej twórczości, bo przecież debiutantem w ciemno nie warto się interesować:
- "Nieuchwytni" - powieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym;
- "Druga szansa" - powieść new adult;
- "O konsekwencjach pewnej zdrady małżeńskiej" - komedia kryminalna.
Życzę Wam dobrej zabawy :)


Mam nadzieję, że wesprzecie mnie na mojej nowej drodze. Oczywiście wydanie powieści może zakończyć się wielką klapą, ale wiecie co? Szczerze w to wątpię. Dostałam szansę i zamierzam ją w 100% wykorzystać :) Mam więc nadzieję, że się nie zawiedziecie.

To chyba tyle. Zdradziłam Wam swoją tajemnicę. Co o tym myślicie? :)
Diane Rose
ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ AUTORSKĄ
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)