AMBASADOR POSZUKIWANY :)


Witajcie!

Razem z wydawnictwem Videograf poszukujemy blogerów, którzy chcieliby zostać ambasadorami mojej debiutanckiej powieści "Carpe diem". 

KIM JEST AMBASADOR I JAKA JEST JEGO ROLA?
Zadaniem ambasadora jest oczywiście promowanie powieści. Przede wszystkim otrzyma on powieść przedpremierowo i będzie mógł napisać krótką rekomendację do jej wnętrza, następnie otrzyma dwa egzemplarze powieści - jeden dla siebie, drugi na konkurs. Jego zadaniem będzie oczywiście opublikowanie zapowiedzi książki na swoim blogu, a następnie jej recenzji.

Więcej o "Carpe diem":
- fabuła
- cytaty.

W jaki sposób wysłać zgłoszenie?
Wystarczy zgłosić się pod postem na facebooku - klik, podając nazwę swojego bloga oraz jego adres. Oczywiście jeśli ktoś z Was chce może dodatkowo skontaktować się ze mną mailowo: kontakt.dianerose@gmail.com lub przez mój fanpage na facebooku.

Nadmienię, że książkę patronatem objęło 8 naprawdę świetnych blogów recenzenckich oraz rekomendację do jej wnętrza zgodziło się napisać 3 autorów. Mam nadzieję, że dołączycie do tej ekipy :D

Każdy z Was ma szansę :) 
Zgłosicie się?
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)