YANKEE CANDLE - TRUE ROSE
W dzisiejszym poście trochę o zapachu True Rose w formie wosku zapachowego marki Yankee Candle. Nie mogłam się powstrzymać, gdy go zobaczyłam. Chyba nie trudno uwierzyć w to, że kocham różany zapach, prawda?Wosk true rose pochodzi z kwiatowej linii zapachowej marki Yankee Candle z serii Classic. A jeżeli wierzyć producentowi wosk ten jest nasączony mocnym, klasycznym i w pełni naturalnym olejkiem różanym, w którym wyczuwalny jest aromat pąsowej róży.

Marka Yankee Candle przygotowała zapach z wyselekcjonowanych, odseparowanych od drażniących kolców, idealnych pąków.

Producent obiecuje, że palenie wosku true rose jest porównywalne do spaceru po porannym, rozkwitającym ogrodzie, w którym królują wielokolorowe róże. 

A jak jest naprawdę?Nigdy nie spacerowałam o poranku po ogrodzie różanym, w zasadzie jest to coś co chętnie nadrobię. Muszę tylko zlokalizować jakieś duże skupisko róż w swojej okolicy z czym mogę mieć problem, ale do sedna.

True rose to naprawdę świetny zapach. Pachnie prawdziwą różą jak obiecuje producent. Zapach utrzymuje się długo i bardzo miło spędza się z nim czasem. Na początku jest mocny, później co prawda się do niego przyzwyczajamy, ale nadal nas otula i nie zapominamy o jego istnieniu.

Wdychając true rose pisałam epilog swojej powieści Carpe diem mam nadzieję, że będzie on tak dobry jak ten zapach. Szczerze polecam.

Do kupienia w sklepie Goodies :)
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
1 Komentar
avatar

Zastanawiam się nad zakupem zestawu do zapachowego wosku.... 🤔 💕 skoro polecasz... Jutro będę mieć 😁

Balas

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)