KRINGLE CANDLE - GREYDrogie Panie czy pamiętacie jeszcze o tym Panu? Tak, tak mowa o Greyu, który za sprawą pewnej nabuzowanej erotycznie powieści podbił Wasze serca. 

Dzięki książce dowiedziałyście się co Grey robił, dzięki filmowi jak wyglądał, ale jak pachniał? No właśnie, czy zastanawiało Was kiedykolwiek jak pachnie Grey?

Firma Kringle Candle postanowiła odpowiedzieć na Wasze pytanie i stworzyła zapach o nazwie Grey. Czy sprosta on Waszym oczekiwaniom?

Nazwa: Coloured Daylight
Marka: Kringle Candle
Waga: 52 g
Czas palenia: 12 h

Według producenta Coloured Daylight to świeczka o typowo męskim zapachu, ale bardzo eleganckim i wyszukanym. Na ten zapach składają się: aromaty cytrusów, kwiatów, drzewa egzotycznego oraz piżma, a po dłuższym czasie palenia da się również wyczuć delikatne nuty wanilii i nasion tonki.

Świeczce trzeba oddać, że długo się pali i ma bardzo, ale to bardzo intensywny zapach, który natychmiast wypełnia całe pomieszczenie.

Co do samego zapachu. Oczekiwałam nutki erotyzmu, to w końcu Grey. Dostałam jednak bardzo silny męski zapach, który mnie przytłoczył i nie opuszczał przez wiele godzin. Na pewno części z Was się spodoba, ale dla mnie był za silny.


Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)