YANKEE CANDLE - Cherry Blossom

Zapach Cherry Blossom zakupiłam jakiś czas temu na stoisku Yankee Candle. Do jego zakupu przekonała mnie sprzedawczyni, która przez całą moją wizytę namawiała mnie do jego kupna. Zapach był nowy i był w promocji co mnie ostatecznie skusiło.Wosk cherry blossom pochodzi z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Zgodnie z tym co podaje producent ma on posiadać charakterystyczny zapach kwiatów wiśni z nutą bergamotki i drzewa sandałowego.

Czy producent kłamie?


Moja zabawa z woskami zapachowymi zaczęła się tak naprawdę pod koniec ubiegłego roku. Do tej pory zgromadziłam dziesięć zapachowych wosków i muszę stwierdzić, że to cherry blossom jest moim absolutnym faworytem, który naprawdę ciężko będzie pobić.

Nie wiem czy da się w zapachu wyczuć nutkę bergamotki i drzewa sandałowego, ale na pewno pachnie jak najprawdziwszy kwiat wiśni. 

Zapach jest mocny, intensywny i absolutnie fantastyczny. Nie daje o sobie zapomnieć bez względu na to jak długo się go pali. Mnie już zawsze będzie kojarzył się z moją powieścią Carpe diem, gdyż to przy nim wprowadzałam ostatnie poprawki do swojej książki.


Zajrzyjcie na GOODIES.PL :)


Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)