YANKEE CANDLE - Driftwood


Zamknijcie oczy. Wyobraźcie sobie, że jesteście na plaży, rano. Słońce dopiero budzi się do życia, a wy spacerujecie sobie wzdłuż morza i zaciągacie się zapachem konarów drzew wyrzuconych przez wodę, a teraz otwórzcie oczy i zobaczcie kto jest winowajcą tego stanu. Tak, tak to Driftwood zapach z nowej kolekcji - Coastal Living.


Nazwa zapachu: Driftwood
Marka: Yankee Candle
Linia zapachowa: Coastal Living
Seria: Classic
Pojemność: 22 g

Wosk Driftwood pochodzi z rześkiej linii zapachowej marki Yankee Candle. Według producenta posiada on zapach przywodzący na myśl wyrzucone przez morze na piaszczystą plażę konary drzew, zaimpregnowane morską solą i wysuszone przez słońce.


Szczerze mówiąc ten zapach na myśl plaży mi nie przywodzi. To bardzo silny zapach. Daje się w nim wyczuć trochę zapach konarów drzew (być może wyrzuconych przez morze), ale przede wszystkim to męski zapach.

Myślę, że wielu osobom przypadnie do gustu. Szczególnie tym, które lubią mocne męskie perfumy w dobrym guście, ale jest to zapach, które niektóre osoby może zmęczyć. Mnie osobiście przypadł do gustu.Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)