KRINGLE CANDLE - Grey (WOSK)


A o to i kolejny Grey tym razem w formie wosku od tej samej marki Kringle Candle. W tym przypadku również producent obiecuje typowo męski i elegancki zapach, na który składają się: aromaty cytrusów, kwiatów, drzewa egzotycznego oraz piżma z delikatnie wyczuwalną nutą wanilii oraz nasion tonki.

Nazwa: Grey
Marka: Kringle Candle
Waga: 40 g

Podobnie jak w przypadku świeczki otrzymujemy naprawdę mocny zapach, ale rozprzestrzenia on się po pomieszczeniu wolniej i jest mniej męczący. Jeśli już miałabym siedzieć w towarzystwie tegoż zapachu to wybrałabym go w formie wosku. Nadal jednak sądzę, że fanom mocnych męskich zapachów może przypaść do gustu, ale nie mnie.


Woski marki Kringle Candle nie są kolorowe, a w całości białe. Za to posiadają estetyczne pudełko i nie da się ich pokruszyć. Wosk tej marki po prostu wyjmuje się z pudełeczka, łamie na części i wrzuca do kominka. Pali się znacznie dłużej, gdyż jest go więcej, a kosztuje około 12 złotych.
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)