CZAROMAROWNIK 2018 [PRZEDPREMIEROWO]


CzaroMarownik to na pewno kalendarz dla każdej kobiety. Poprzednie edycja z lat 2014-2017 były pozycjami ciekawymi i przydatnymi na co dzień. Czy CzaroMarownik na rok 2018 stworzony przez Wydawnictwo Kobiece jest w stanie z nimi rywalizować? Co skrywa wewnątrz na piękna okładka? Jesteście ciekawi?CzaroMarownik to coś więcej niż kalendarz. Ukazuje się co roku i co roku można znaleźć w nim zarówno te same elementy, jak i te zupełnie nowe. To kalendarz, organizer, notatnik, a także poradnik motywujący nas do działania w nadchodzącym nowym roku. CzaroMarownik ukazuje się nieprzerwanie od 2013 roku co tylko świadczy o tym, że bardzo go potrzebujemy ;)Dlaczego CzaroMarownik to właśnie CzaroMarownik? W tym kalendarzu znajdziemy treść ezoteryczną, poradnikową i wreszcie magiczną. Jak przekonały nas już poprzednie edycje dzięki niemu dowiemy się co nas czeka w nadchodzącym roku dzięki obszernemu horoskopowi, jak przygotować dla siebie amulet, proste zaklęcia, porady dotyczące empatii, ekotrendy, czy zasady feng shui. Brzmi ciekawie, prawda? Właśnie taka była każda poprzednia edycja CzaroMarownika.


CzaroMarownik na rok 2018 trzyma poziom. Przede wszystkim zaskakuje wiernych posiadaczy poprzednich edycji przepiękną okładką, zupełnie inną od poprzednich. Myślę, że przykuje ona uwagę bardzo wielu przyszłych czytelniczek. Jest niezwykle gustowna, jak i całe wnętrze kalendarza, które miałam już okazję obejrzeć w środku. Mówię Wam, naprawdę warto! Pomyślcie o tej twardej oprawie i 448 stronach tylko dla Was!

W najnowszym CzaroMarowniku znajdziecie oczywiście obszerny horoskop na rok 2018 dla każdego znaku zodiaku, dowiecie się także jakie kamienie szlachetne pasują do Waszego znaku zodiaku, poznacie bliżej magię świec, dowiecie się jakie owoce uważane są za najlepsze afrodyzjaki, jak urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim, dowiecie się jakie produkty nam szkodą, poznacie ukrytą moc czekolady, czy jak zrobić peeling do twarzy, a to i tak nie jest nawet połowa z cudownej zawartości tego kalendarza.

CzaroMarownik to nie tylko kalendarz, ale przedmiot-niezbędnik damskiej torebki, który będzie nam towarzyszył każdego dnia w nadchodzącym 2018 roku. Dzięki niemu każdy dzień będzie po prostu ciekawą przygodą! Jeżeli to Was nie przekonuje to zapewniam, że w CzaroMarowniku znajdziecie także moc motywujących cytatów oraz mnóstwo miejsca potrzebnego na notatki i te osobiste, i te praktyczne. To zdecydowanie wymarzony kalendarz dla każdej kobiety.


CzaroMarownik od Wydawnictwa Kobiecego swoją premierę będzie miał już 13 października 2017 roku. Wydawnictwo Kobiece należy do grupy Illuminatio, ale myślę, że to właśnie ta wersja CzaroMarownika będzie najciekawsza i najbardziej kobieca. Możecie ją już nabyć w przedsprzedaży za jedyne 24,90 zł! - klik, lub w komplecie z przepiękną torbą za 34,90 zł - klik. Radzę Wam go kupić już teraz, a kolejny rok będzie naprawdę magiczny :)

Za egzemplarz dziękuję

Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)