Dziewczyna mojego brata - K.A. Linde [przedpremierowo]

 

"Dziewczyna mojego brata" autorstwa K. A. Linde stanowczo mnie zaskoczyła. Spodziewałam się zupełnie innej historii. Myślałam, że będzie to kolejny ckliwy romans, gdzie główna bohaterka ma dylemat, którego z braci wybrać. Prawda okazała się zupełnie inna.Tytuł: Dziewczyna mojego brata

Autor:  K. A. Linde
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska

Premiera: 27.09.2017 r.


Emery Robinson wraca do rodzinnego miasteczka po zawodzie miłosnym. Porzuciła swoją dotychczasową pracę, narzeczonego i całe życie. Postanawia odnaleźć siebie. Za namową przyjaciółki udaje się na przyjęcie weselne siostry swojego dawnego chłopaka. Tam poznaje jego brata - Jensena Wrighta. 

"Bez wątpienia mnie znała, ale nie wiedziałem skąd. Nic nie przychodziło mi do głowy. Nie miałem pojęcia, gdzie mogłem ją spotkać. Ale teraz chciałem ją poznać. To interesująca kobieta, która potrafiła mi dać kosza... Nieważne, że wychodzę na przez to na narcyza. To tylko zdrowa dawka pewności siebie."

Emery początkowo zrażona do rodziny Wrightów postanawia ignorować zaloty Jensena. Dziesięć lat wcześniej rozstała się z jego młodszym bratem - Landonem. Do tego reputacja Jensena - podrywacz panienek "na jedną noc". On jednak nie poddaje się łatwo. Namawia Em na spotkanie. Co z tego wyniknie? Czy on będzie potrafił się zmienić? Czy ona będzie potrafiła ponownie zaufać? 

"Dziewczyna mojego brata" to historia pełna tajemnic, fałszu i kłamstw, w której nie brakuje erotycznej fascynacji. Powieś nasycona jest erotyzmem. Dlatego też książka ta nie nadaje się dla młodszych czytelników.  Fałsz, kłamstwa i niedomówienia pojawiają się niemal w każdej sytuacji. A tajemnice najbogatszej rodziny w okolicy dodają tylko uroku tej książce.

Czyta się szybko, fajnie i lekko. Tak jak wspomniałam już wcześniej nie jest to zwykłe romansidło. Jest tu coś więcej. Bohaterowie normalni, tacy jak my. Ze swoimi emocjami i charakterami mogliby spokojnie żyć obok nas. Może niektóre cechy są przerysowane, ale nieznacznie. W końcu niektórzy ludzie są równie groteskowi, co w tej powieści.

Czekam z niecierpliwością na kolejną część powieści. Bo "Dziewczyna mojego brata" jest pierwszym tomem cyklu "Mrs. Wright". Z czystym sumieniem polecam.


Za udostępnienie egzemplarza książki do recenzji - dziękuje wydawnictwu

Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)