K.N.Haner - Zakazany układ


Mafia. Miłość. Zemsta. Zakazany układ.

Zakazany układ to książka, którą miałam okazję poznać jeszcze zanim K.N.Haner była sławną, bestsellerową autorką. Nie wierzycie mi, co? Wyobraźcie sobie jednak, że były takie czasy, kiedy Kasia nie była jeszcze bestsellerową autorką, tak mi też trudno w to uwierzyć, ale tak właśnie było. Po przeczytaniu Zakazanego układu wiedziałam, że o Kasi kiedyś będzie głośno...

Tytuł: Zakazany układ
Autor: K.N.Haner
Wydawnictwo: Editio Red

Nicole nie ma w życiu łatwo. Jej rodzice zmarli dość szybko. Od tamtej chwili jest bardzo blisko z Paulem, który początkowo wydaje się darem od losu, a w pewnym momencie zmienia się w potwora. Marzeniem Nicole jest ucieczka, przynajmniej początkowo, bo kiedy umiera nadzieja jedynym marzeniem staje się śmierć. 

Nicole ucieka. Pobita, zmęczona, przerażona postanawia spełnić swoje marzenie. Dociera nad urwisko, żeby skoczyć prosto do oceanu. Zanim jednak zdąży to zrobić jest świadkiem brutalnej egzekucji. Jest świadkiem, nie powinna żyć, a jednak to, że tak bardzo tego nie chce zwraca uwagę Marcusa Accardo, który zabiera ją do swojego domu. To, że Nicole pragnie śmierci robi na nim wrażenie. Jednak w tamtej chwili nie mógł sobie jeszcze zdawać sprawy z tego jak bardzo namiesza w jego życiu.


K.N.Haner swoim wprawnym piórem wyczarowuje przed czytelnikami świat mafii, który jest zdominowany przez seks, narkotyki, pieniądze, piękne kobiety, nielegalne interesy i mężczyzn, którzy walczą o dominację. To niebezpieczny świat, w którym nie ma czasu na miłość, przywiązanie, przyjaźń, istnieje jedynie lojalność i zależność.

Każdy z bohaterów książki został zraniony, ma coś do przepracowania. To co łączy Nicole i Marcusa to odwaga oraz brak zaufania. Oboje muszą nauczyć się kiedy odpuścić oraz kiedy komuś zaufać. Nie oczekujcie po tej książce nudnego, schematycznego love story. Przygotujcie się za to na prawdziwe emocje, zdradę, miłość, poddaństwo, strach, ból i cierpienie, bo przecież nie każda historia musi mieć happy end, chociaż ta może go ma? Tego dowiecie się, jeśli przeczytacie powieść, a naprawdę warto.


To nie jest standardowa powieść erotyczna. Nie ma biurka, nie ma sekretarki, nie ma nudy, nie ma przeładowania gorącymi scenami. K. N. Haner nie powtarza znanych i utartych schematów. Wytycza zupełnie nowe ścieżki, pokazując, że w tym gatunku sceny erotyczne nie muszą być sensem samej historii, a wisienką na torcie.

Autorka cały czas się rozwija. Jej styl nabiera coraz większej gracji, przez co powieść tylko zyskuje. Z wprawą buduje napięcie, przy okazji bombardując czytelnika najróżniejszymi emocjami.


Zakazany układ to książka rozpoczynająca nową serię Królowej Dramatów. Niech Was jednak nie zmyli nawiązanie do mafii. Zakazany układ nie ma nic wspólnego ze światem Morfeusza. To zupełnie nowa historia, a Kasia wciąż się rozwija. Co zaoferuje nam następnym razem?

Za egzemplarz dziękuję
K.N.Haner

Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)