Podsumowanie Luty 2018Czy tylko ja mam takie wrażenie, że luty wyjątkowo szybko przeminął? Mroźna pogoda za oknem nadal nas nie rozpieszcza, a w końcu wiosna już tuż tuż. Przyznam Wam się szczerze, że już z utęsknieniem jej wyglądam i nie mogę się doczekać momentu, kiedy do szafy pochowam już te wszystkie kozaki! Naturalnie wraz z końcem miesiąca przyszedł czas na małe podsumowanie naszej działalności w drugim miesiącu 2018 roku.

Luty był dla mnie miesiącem obfitującym w wiele dni pod znakiem słodkiego lenistwa. Tym samym zaowocował w wiele przeczytanych pozycji. Udało mi się pochłonąć aż 7 książek, co w moim przypadku jest dość sporo liczbą, ponieważ zazwyczaj w miesiącu czytam około 5 książek, dlatego jestem mile zaskoczona i zadowolona z wyniku. 2018 rok jest dla mnie wyjątkowo łaskawy, ze względu na to, że prawie wszystkie książki, które dotychczas przeczytałam to cudowne perełki. W tym miesiącu ogromne wrażenie wywarła na mnie powieść młodzieżowa Adama Silvery " Raczej szczęśliwy niż nie" i już nie mogę się doczekać aż podzielę się z Wami moimi przemyśleniami na jej temat! Również w lutym pozwoliłam sobie na sentymentalny powrót do ukochanej przeze mnie Narnii oraz do świetnego cyklu o Mercedes Thompson, który postanowiłam odświeżyć na okoliczność majowej wizyty autorki w Polsce.

Mój lutowy, czytelniczy stosik prezentuje się następująco:Recenzje niektórych z przeczytanych przeze mnie powieści pojawiły się już na blogu. Natomiast powyżej wspomniany "Raczej szczęśliwy niż nie" Adama Silvery oraz "Biała chryzantema" Mary Lynn Bracht (nie widać jej, ponieważ czytałam ją w formie e-booka) pojawią się na blogu już niedługo!

Podczas tego miesiąca na naszym blogu mogliście zapoznać się aż z 20 recenzjami książek. Co prawda innego typu postu nie udało nam się zamieścić w tym miesiącu, ale uchylę Wam rąbka tajemnicy i powiem, że w marcu pojawi się kolejny felieton autorstwa Doroty ;).

Poniżej prezentuję Wam graficzny skrót recenzowanych przez nasz zespół pozycji. Jeżeli jeszcze się nie zapoznaliście z recenzją interesującej Was książki, to zachęcam Was do nadrobienia!Ile książek udało się Wam przeczytać w tym miesiącu? Czy któraś z nich jest godna polecenia?
Jakie plany macie na przyszły miesiąc?
Koniecznie dajcie znać!
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)