NOWY SERWIS O BRANŻY WYDAWNICZEJ :)Dzisiaj Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, a w związku z tym mam dla Was bardzo ciekawą informację

Zarówno recenzenci książkowi, jak i autorzy nieraz zastanawiali się nad prawnymi aspektami działalności branży wydawniczej w Polsce, a mówiąc prościej dlaczego wydawnictwo robi, to czy tamto, a przede wszystkim jak to ma się w stosunku do przepisów prawa. Tak dla przykładu pojawiają się pytania: czy wydawnictwo może zastrzec zakaz sprzedaży egzemplarzy recenzenckich; w jaki sposób autor ma odzyskać swoje pieniądze od wydawnictwa; dlaczego sprzedaż ebooków jest taka skomplikowana; czemu VAT na książkę jest mniejszy niż VAT na ebook oraz czy wydawnictwo może wymagać lojalności od swojego autora.

Dla wszystkich osób, które z jakichś względów interesują się prawnymi aspektami działalności branży wydawniczej w Polsce powstał serwis www.wydawnictwo.oczamiprawnika.pl, którego autorzy odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania. Już dziś, w ten wspaniały dzień zapraszam na pierwszy wpis, który może przydać się bardzo wielu autorom, a jeszcze w tym tygodniu zupełnie nowy temat

Szczerze polecam zapoznanie się z serwisem Oczami Prawnika! Zaglądajcie tam regularnie, a zapewniam, że zawsze znajdziecie coś ciekawego.
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)