Podsumowanie miesiąca - kwiecień 2018Dziś mamy ostatni dzień kwietnia, a właściwie już jego ostatnie minuty. Na naszym blogu znowu dostarczyłyśmy Wam moc różnych recenzji oraz ciekawe teksty dotyczące tematyki około książkowej oraz związanej z ochroną danych osobowych.  W sumie na łamach naszego bloga ukazało się  jedenaście recenzji, w tym aż pięć recenzji przedpremierowych, dzięki którym mogliście wcześniej zapoznać się z naszymi opiniami na temat książek przed ich oficjalną premierą. 

W tym miesiącu świętowaliśmy również 24 kwietnia Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, którego zwieńczeniem był świąteczny post "Światowy Dzień Książki pachnący ziołami" autorstwa Doroty.  Pod koniec miesiąca na blogu pojawiła się pierwsza część cyklu prawnego o RODO autorstwa Diany, która w bardzo ciekawy i przystępny sposób przybliża to rozporządzenie oraz jego prawnokarne aspekty.  Jeżeli nie mieliście okazji jeszcze zapoznać się z jej tekstem, to zachęcam Was bardzo do nadrobienia tej zaległości!

Który z postów umieszczonych przez nas na blogu w minionym miesiącu podobał Wam się najbardziej? Dajcie nam koniecznie znać! Dla mnie kwiecień był jednym z najbardziej wyczerpujących miesięcy. Dużo pracy i obowiązków przyczyniło się do tego, że liczba przeczytanych książek w moim wypadku jest mało imponująca. Jako książkoholik, aż wstyd mi się do niej przyznawać! Jak już wiecie moim największym czytelniczym rozczarowaniem w tym miesiącu okazał się "Szalony król", natomiast do najprzyjemniejszych zaskoczeń należała lektura "Pierwszego rogu" autorstwa niemieckiego pisarza Richarda Schwartza od wydawnictwa Initium. Wyjątkowym sukcesem i ogromnym wyróżnieniem dla mnie było uznanie, opublikowanej przeze mnie w styczniu recenzji Cyklu demonicznego, za najlepszą w konkursie organizowanym przez wydawnictwo Fabryka Słów! Napiszcie nam koniecznie jak Wy spędziliście ten miesiąc! Czy był on czytelniczo udany? Czy może tak jak ja byliście przytłoczeni natłokiem spraw i na książki zdecydowanie brakowało Wam czasu?
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)