Magdalena Kordel - Nieco dziennik czyli Twoje piękne chwile...


Nieco dziennik, czyli Twoje piękne chwile to jeden z ładniejszych towarzyszy na rok 2019 jakie można znaleźć w księgarniach. W dodatku nie jest to typowy kalendarz,  a zbiór inspirujących cytatów z powieści Magdaleny Kordel wybranych przez jej córkę.

Tytuł: Nieco dziennik, 
czyli Twoje piękne chwile
Autor: Magdalena Kordel
Wydawnictwo: Znak

Mama od zawsze była dla mnie inspiracją. Jest najbardziej wyjątkową osobą na świecie, a cytaty, które wybrałam do Nieco dziennika, to potwierdzają. Historie przez nią pisane sprawiają, że jest zawsze blisko mnie, a dzięki temu notatnikowi może być też blisko Ciebie.
Zuza Kordel


Pierwsze wrażenie jest niezwykle pozytywne. Twarda oprawa i motyw kwiatowego wianka przykuwają uwagę idealnym kobiecym wyglądem, a zielona wstążka indeksująca jest dodatkowym atutem.

Życie pisze najbardziej nieprawdopodobne scenariusze i niekiedy zdarzają się rzeczy, których normalny człowiek nie jest w stanie pojąć ani przewidzieć.
Magdalena Kordel

Wnętrze jest równie piękne. Wszystkie grafiki zostały utrzymane w różowej kolorystyce i przyozdobione najpiękniejszymi cytatami z powieści autorki. W środku nie zabrakło również miejsca na osobiste notatki oraz informacje o niecodziennych świętach, np. Dzień Królewny, Dzień Czarnego Kota, czy Dzień Patrzenia się w Niebo. Dodatkowo literackie krzyżówki i kolorowanki odstresowujące z kwiatowym motywem. Myślę, że Nieco dziennik, to przepiękny kobiecy prezent na 2019 rok.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu
Previous
Next Post »

INFORMACJA

Na blogu korzystamy z zewnętrznego systemu komentarzy Disqus. Więcej na ten temat znajdziesz w §3 Polityki Prywatności Bloga.
0 Komentar

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)